Logo
Blog
helloSyrve
hello24.06.2023

Blog

İlk Üç Neden Karar Vericiler Neden Syrve'yi Seçiyor?

  1. "Maliyetlerimizi kontrol edebiliyoruz" Syrve, yöneticiler, sunucular, şefler, alıcılar ve ekibinizdeki hemen hemen herkes için her hafta saatlerce tasarruf sağlar. Sipariş, işçilik, envanter ve atık üzerinde an be an mali kontrol sağlayabilirsiniz, böylece verimlilik en üst düzeye çıkar. Bir performans veya uyumluluk sorunu varsa, tespit etmek ve harekete geçmek kolaydır.

  2. "Kârımızı artırabiliriz" Tüm bu tasarruflar, nihai performansı dönüştürür. Ancak geliri artırmanın da akıllı yolları var. Ek satış seçenekleri, doğru ve zamanında gelen yemekler, sizi kitlenize yaklaştıran sadakat programları, sipariş uygulamalarına akıllı bağlantı ve promosyonlar oluşturmak, test etmek ve ince ayarlar yapmak için hızlı ve kolay araçlarla müşteri deneyimini geliştirebilirsiniz.

  3. "İşimizi büyütebiliriz" Her şeyi tek bir sistemde görebildiğiniz için, yeni konumlar açmak yönetici iş yükünüzü birdenbire ikiye veya üçe katlamaz. Syrve bulut tabanlıdır — kullanıcılarınızın tek ihtiyacı olan bir paroladır. Eğitim bir esinti. Dahası, Syrve sizinle birlikte esner. Kontrol panelinizden yeni özellikler, işlevler ve kullanıcı hakları ekleyebilirsiniz. Ve yeni konumlar kurulup çalışır durumdayken, onların da tam olarak nasıl performans gösterdiğini göreceksiniz.

Tag